Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?
Total 11 common:people_all_forms

Тренінг у рамках проекту «Турбота про психічне здоров’я і психосоціальна допомога дітям та їх сім’ям»

Date: 6 листопада 2023 о 22:35
32 view

З 3 по 5 листопада відбувся великий триденний тренінг у рамках проекту «Турбота про психічне здоров’я і психосоціальна допомога дітям та їх сім’ям». У заході взяли участь 70 фахівців з Ізмаїлу та Ізмаїльського району. З нашої школи на тренінгу були присутні соціальний педагог Коваленко Ю.В. та бібліотекар Мустафаєва О.І.
Тренерами були психологи, вчителі, соціальні працівники, які пройшли навчання у міжнародному тренінгу у Кишиневі. Їх робота була професійною та натхненною, що створювала незабутні моменти під час тренінгу. Це були три неймовірні дні обміну досвідом, спілкування, відпрацювання різноманітних вправ та методик задля активізації ресурсів фахівців, планування подальших кроків, що сприятимуть покращенню якості психосоціальної допомоги вчителям, психологам, соціальним працівникам, батькам та дітям.
По завершенню заходу усі учасники отримали сертифікат та можливість стати частиною міжнародної програми, спрямованою на зміцнення ментального здоров'я дітей та їх близького оточення. Окрему подяку висловлюємо керівництву Ізмаїльського державного гуманітарного університета, викладачам, студентам за підтримку в організації заходу, за солідарність у спільних зусиллях та партнерство
Проект реалізується ГО «Жива-Я» разом із партнерською організацією «Slovene Philanthropy», Словенія за фінансової підтримки Офісу Координатора програм допомоги США в Європі та Євразії Державного департаменту США та Міністерства закордонних та європейських справ Республіки Словенія в рамках 10-го раунду програми «Development Cooperation Partnership Program».

Comments:
Only authorized users can leave comments.